BLUE CODE İLKYARDIM EĞİTİM MERKEZİ, ilkyardım herkesin sorumluluğu prensibini baz alarak, temel ilkyardım eğitimini en iyi şekilde sunup, tüm toplumumuz için sadece iş hayatında değil tüm yaşamında, bir gün ihtiyacı olabilecek bilgileri, uzman eğitmenleri ve gerekli tüm eğitim görsel ve cpr eğitim mankenlerini kullanarak teorik ve pratik anlamda eğitimler vermektedir.

Temel İlkyardım Eğitimi toplam 16 saatlik teorik ve pratik derslerden ibarettir. Fakat BLUE CODE İ.E.M. eğitmenleri talep halinde eğitim sürelerini daha uzun tutarak, hem bu mühim konunun daha iyi anlaşılması hem de İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürlüğü denetim ve kontrolünde yapılan sertifika yeterlilik sınavlarında katılımcıların başarı oranını yükseltme gayret ve azmindedir. Böylelikle oluşacak sınavlarda ki yüksek başarı oranı ve en önemlisi bunun sadece bir sertifika alma programından ibaret olmadığı bilinciyle eğitim alan katılımcılarının konuya hâkimiyetleri, bizim BLUE CODE İ.E.M. olarak sadece onur ve gurur kaynağı olmasından ziyade, vicdani anlamda huzur sebebimizdir.

Sosyokültürel düzeyleri yüksek medeni toplumlar seviyesinde hızla yol alan insanımız bir de bu coğrafyanın ortak paydası olan yardımseverlik ve vicdani hassasiyet duygularıyla ve kulaktan dolma bilgiler ile  değil, Sağlık Bakanlığı kontrol ve onayıyla hazırlanmış  tüm ilkyardım eğitim konuları ve eğitim materyalleriyle birleştirdikleri bilgi birikimi deneyimleri sayesinde, tüm dünya toplumlarına örnek olacak bir kaliteye yükselecektir.

Bu çok önemli ve hassasiyet gerektiren konuda BLUE CODE İ.E.M.’nin toplumumuza bulunacağı katkı bizim en büyük ödül ve kazanımımız olacaktır.

Saygılarımızla,

İLKYARDIM HERKESİN SORUMLULUĞUDUR. – BLUE CODE İLYARDIM EĞİTİM MERKEZİ